Klimakonwektory ścienne

27-04-2024

Klimakonwektory NCVK2 firmy VERANO to nowoczesne i wydajne rozwiązanie do klimatyzacji i ogrzewania pomieszczeń. Charakteryzują się kompaktową konstrukcją, wysoką wydajnością i możliwością zastosowania do chłodzenia i ogrzewania. Posiadają aluminiowo-miedziany wymiennik ciepła i wiele opcji kolorystycznych.

Klimakonwektory ścienne

Klimakonwektory ścienne są jednym z najnowszych rozwiązań w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania pomieszczeń. Nowe klimakonwektory NCVK2 firmy VERANO są doskonałym przykładem nowoczesnego i wydajnego systemu, który zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz oszczędność ekonomiczną.

Zwarta konstrukcja i nowoczesny design

Klimakonwektory NCVK2 charakteryzują się kompaktową i elegancką konstrukcją, która pozwala na łatwy i estetyczny montaż na ścianie. Ich nowoczesny design sprawia, że idealnie wpasowują się w każde wnętrze, nie zabierając przy tym dużo miejsca.

Wysoka wydajność i zastosowanie do ogrzewania i chłodzenia

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, klimakonwektory NCVK2 firmy VERANO są niezwykle wydajne. Mogą być wykorzystywane zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń, co pozwala na zachowanie odpowiedniej temperatury przez cały rok.

Współpraca z pompami ciepła zapewnia wysoką efektywność ekonomiczną, a także możliwość wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Ponadto, funkcja grzania sprawdzi się również w zestawieniu z kotłami kondensacyjnymi.

Aluminiowo-miedziany wymiennik ciepła

Klimakonwektory NCVK2 wyposażone są w wymiennik ciepła wykonany z wysokiej jakości aluminium i miedzi. Dzięki temu zapewniają one wydajną i niezawodną pracę, a także są odporne na korozję i uszkodzenia. W połączeniu z nowoczesnym, cichym wentylatorem, klimakonwektory NCVK2 zapewniają wysoką wydajność i duży komfort użytkowania.

Wiele możliwości kolorystycznych

Standardowo klimakonwektor NCVK2 występuje w kolorze RAL 9016, jednak istnieje możliwość wykonania go w dowolnym innym kolorze RAL. Dzięki temu można dopasować go do wystroju wnętrza lub wybrać kolor, który najlepiej pasuje do danej przestrzeni.

Klimakonvektor NCVK2 - kolory RAL

Wersja Standard i PLUG&PLAY

Klimakonwektor NCVK2 dostępny jest w dwóch wersjach: Standard i PLUG&PLAY. Wersja PLUG&PLAY posiada wbudowany osprzęt elektryczny, w tym regulator VERANO-1, co pozwala na jeszcze łatwiejszy i szybszy montaż. Dzięki temu klimakonwektor jest gotowy do użycia od razu po zamontowaniu.

Podsumowując, klimakonwektory ścienne NCVK2 firmy VERANO to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnego, wydajnego i ekonomicznego systemu chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń. Dzięki swoim zaletom, zapewniają one wysoki komfort użytkowania i są idealnym wyborem dla domów, biur czy innych pomieszczeń, w których ważna jest odpowiednia temperatura i jakość powietrza.

Polecane produkty

klimakonwektor ścienny NCVK2-60/14,7/080 z kratką wzdłużną profil teowy lakierowaną w RAL
Klimakonwektor ścienny NCVK2-60/14,7/080 z kratką wzdłużną to wydajne urządzenie do klimatyzacji, wyposażone w kratkę o profilu teowym lakie...
klimakonwektor ścienny NCVK2-60/14,7/098 z kratką wzdłużną profil teowy lakierowaną w RAL
Klimakonwektor ścienny NCVK2-60/14,7/098 z kratką wzdłużną to wydajne urządzenie do klimatyzacji, wyposażone w kratkę o profilu teowym lakie...
klimakonwektor ścienny NCVK2-60/14,7/127 z kratką wzdłużną profil teowy lakierowaną w RAL
Klimakonwektor ścienny NCVK2-60/14,7/127 z kratką wzdłużną to wydajne urządzenie do klimatyzacji, wyposażone w kratkę o profilu teowym lakie...
klimakonwektor ścienny NCVK2-60/14,7/157 z kratką wzdłużną profil teowy lakierowaną w RAL
Klimakonwektor ścienny NCVK2-60/14,7/157 z kratką wzdłużną to wydajne urządzenie do klimatyzacji, wyposażone w kratkę o profilu teowym lakie...