Koszty i sposoby dostawy

Koszt jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce (wyłączając duże zamówienia) i klient ponosi jeden koszt dostawy. Koszt dostawy może ulec zmianie jeśli waga lub gabaryty przesyłki będą niestandardowe lub produkt będzie wymagał oznaczenia jako delikatny. O zmianie sklep informuje niezwłocznie drogą mailową lub telefoniczną i wymagana jest akceptacja nowych warunków.


Rodzaj dostawy

Przelew/Płatność online

Płatność za pobraniem

Paczkomaty InPost

12,00 - PLN

15,50 - PLN

Kurier

18,00 - PLN

23,00 - PLN

Paleta EURO (do 300kg)

150,00 - PLN  

170.00 - PLN  
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni robocze.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 3) dni roboczych od momentu nadania paczki.