Sposoby płatności

Przelew na konto bankowe:

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymujesz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Nasz nr konta PKO BP: 42 1020 4027 0000 1402 1157 6719

Pamiętaj aby w tytule płatności podać nr zamówienia.

 

Za pobraniem:

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W przypadku niektórych produktów może być wymagana zaliczka w wysokości 30% wartości zamówienia, o czym klient zostanie poinformowany niezwłocznie.

 

Płatności online - forma płatności elektronicznych obsługiwana przez:

  • - Szybkie płatności: Przelewy24.pl

  • - Karty płatnicze: Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest: PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

karty platnicze

  • - Raty - Santander eRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

oblicz eraty