odkamieniacz - generator Impuls DOM 40 mm (6/4") przepływ do 2,8 m3/h

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 250IMDOM40
  • Producent: IMPULS
  • Dostępność: Jest Jest
  • kpl.
  • 2 300,00 zł / kpl.

generator Impuls DOM 40 mm (6/4") przepływ do 2,8 m3/h

Jak pozbyć się kamienia? – to pytanie spędzało i nadal spędza sen z powiek wielu gospodyń domowych. Szczególnie problemem było pozbycie się kamienia dla mieszkających w domach wielorodzinnych (blokach) gdzie brak miejsca jak również często spotykane oddzielne zasilanie w wodę ciepłą i zimną wyklucza montaż standardowych zmiękczaczy.

uzdatnianie wody Impuls

Koniec z kamieniem na urządzeniach kuchennych i sanitarnych! 

Mamy rozwiązanie dla wszystkich, którzy zamiast szorować swoje kabiny prysznicowe, baterie, umywalki, dzbanki, czajniki, ekspresy itp. z kamienia będą mogli utrzymać je w czystości przecierają jedynie szmatką lub gąbką. Uzdatnianie wody dzięki tej wyjątkowej technologii, której działanie oparte jest o zjawisko impulsu elektrycznego daje niespotykany produkt na rynku europejskim o nazwie Impuls DOM.

uzdatnianie wody Impuls

Generator Impuls DOM to rozwiązanie dla domów i mieszkań oraz innych odbiorców wody gdzie twardość wody powoduje powstawanie kamienia na urządzeniach i instalacjach. Urządzenie posiada dwie cewki, które montuje się na przyłączu głównym zimnej wody. Jeśli w instalacji występuje pompa cyrkulacyjna do wody użytkowej to należy zamontować drugi generator Impuls DOM za pompą na rurze cyrkulacyjnej.

Cewki te są zasilane z generatora Impuls DOM zalanego w żywicy dzięki czemu posiada klasę odporności IP54 .

Sam montaż jest prosty i szybki. Urządzenie dobiera się do średnicy rur. Aby zamontować generator Impuls DOM w pobliżu musi być zasilanie 230V. Urządzenie jest bezobsługowe, a koszty eksploatacyjne w ciągu roku to kilkadziesiąt złotych w opłatach za energię elektryczną.

technologia-impuls-uzdatnianie-wody