Darmowa dostawa

 

Wprowadzamy darmową dostawę od wartości zamówienia 100zł.

Darmowa dostawa dotyczy wysyłek realizowanych przez paczkomaty.

Koszt jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce (wyłączając duże zamówienia) i klient ponosi jeden koszt dostawy. Koszt dostawy może ulec zmianie jeśli waga lub gabaryty przesyłki będą niestandardowe lub produkt będzie wymagał oznaczenia jako delikatny. O zmianie sklep informuje niezwłocznie drogą mailową lub telefoniczną i wymagana jest akceptacja nowych warunków.


Rodzaj dostawy

Przelew/Płatność online

Płatność za pobraniem

Paczkomaty InPost

11,- PLN

16,- PLN     

Kurier

18,- PLN

23,- PLN

Paleta EURO (do 300kg)

180,- PLN

210,- PLN


Darmowa dostawa do paczkomatów od wartości zamówienia 100 zł.

Czas realizacji zamówienia

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-3 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 1-2 dni robocze.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 3) dni roboczych od momentu nadania paczki.