Wysyłka

z dnia

Koszt jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce (wyłączając duże zamówienia) i klient ponosi jeden koszt dostawy.Rodzaj dostawy

Przelew/Płatność online

Płatność
za pobraniem

Paczkomaty InPost

10,- PLN

19,- PLN

Kurier

18,- PLN

25,- PLN

Paleta EURO (do 300kg)

130,- PLN

140,- PLNCzas realizacji zamówienia
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Czas dostawy

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.


Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 3) dni roboczych od momentu nadania paczki.